ZAMWORTH İŞ MERKEZİ ZAMWORTH İŞ MERKEZİ ZAMWORTH İŞ MERKEZİ ZAMWORTH İŞ MERKEZİ ZAMWORTH İŞ MERKEZİ

ZAMWORTH İŞ MERKEZİ

Tarih 28 Mart 2016, 20:23
Konum LUSAKA/ZAMBIA
Kategori OFİS TASARIMI

PROJE AÇIKLAMA

İSTANBUL OFİS KOMPLEKSİ

 

- TEKNİK VE KALİTE

 

Bütün ofis malzemeleri, özel ürünler ve Avrupa kökenli seçildi.

tüm kalite testleri ve özel montaj. Teknoloji ve seçenekleri.

 

- YAPISAL VE MİMARİ TASARIM

Bu ofislerde tüm materyaller kaliteli ürün zirvesinde alındı. Hepsi Tüm ürünler tasarlanmış ve bireysel ilgi ile hesapları olan, bu geçti Binanın elektrik, elektronik ve mekanik ürünler son kullanılan En dikey uygun ve deprem olduğunu 'sal: Binanın temelinde Sistem 'uygulanmaktadır. Bodrum kat otopark için inşa edilmiştir. bodrum katında tüm etrafında oluşmaktadır ve betonarme duvarlar. Düzenli havalandırma sistemi otopark için dizayn edilmiştir zemin. ofisleri kompleksi kapalı 30 otomobil olmak üzere toplam 65 araç, özel otopark alanına sahiptir 35 araba açık otopark alanı. Tüm ofis çok uygun ve modern İçin mimari proje tasarladı. Çok geniş toplantı salonları, geniş ve teknik çalışma Odalar, modern lüx oda, modern teknolojik mutfaklar, özel makine daireleri, sakin salonlar, modern bir yoru alanları. Modern deseni oluşturdu. Tüm inşaat bina sıfır hata altında olan yapılmıştır kontrol.

 

- MALZEME

 

çok yüksek kaliteli özel matrials Granit döşeme ve tavan baş ve Binanın dış: çok özel bir üretim ile inşa ediliyor ve Binanın görünüşü ve kalite Lusaka ilk ve tek olacak. Özel peyzaj misafir büyüleyecek.

 

- YER

Lusaka ortasında Devlet Binası yanında İstiklal Caddesi ve Birleşmiş Milletler Caddesi'nin köşesinde eşsiz lüks ofisler için inşa Girmiştir Evrybodys benzersiz bir kalite ofisleri var rüya. onların kapı adımda tüm şehir olduğunu. Olasılık 10 dakika içinde kentin en uzak noktalarına ulaşmak için. trafik sorunu yok, kapı adımda işlek yerde çünkü. fırsat zaman evrywhere ina kısa dönem ulaşmak için. senin evin uzakta mi? Hiç sorun değil, tüm ana yolların merkezi, çünkü çok kısa bir süre ulaşma imkanı var.